ECW-U2183KC9 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECW-U2183KC9
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation ECW-U2183KC9 Capacitance: 0.018 uF Dimensions: 3.3 mm W x 4.8 mm L x 2 mm H Dissipation Factor Df: < 1 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 1913 Product: SMD Film Chip Capacitors - Various Series: ECW Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 10 % Voltage Rating: 250 Volts